Hakkımızda


Günümüz iş yaşamının hızı ve temposu, iş ortamınızda mükemmel bir altyapı gerektirir. Oluşabilecek en ufak problem dahi iş akışınızı yavaşlatabileceği gibi iş hayatınızda karmaşaya da sebep olur. Biz böyle bir durumu yaşamanızı istemeyiz.

Gür - Ada İnşaat olarak, uzmanlık alanlarımız arasında yer alan Banka ve ATM’lere, beklentileri karşılamak adına elektrik, data alt yapı, enerji üretimi ve reklam işleri hizmetlerini de ekledik. Uzman ve deneyimli ekiplerimizle daha geniş kitlelere hizmet ederken, %100 müşteri memnuniyeti felsefemizi asla bırakmıyoruz. Bu anlayış doğrultusunda, çalışma alanlarınızın projelendirilmesinden inşaatına, bakım ve onarımına kadar varan geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Yarattığımız güven ve memnuniyetin ışığında başarılı çalışmalarımıza tüm enerjimizle devam ediyoruz.

Gür – Ada İnşaat olarak Güneydoğu Anadolu bölgesindeki tüm illerde ve tüm banka şubelerine 2 saat içerisinde hızlı teknik servis desteği verebilmekteyiz.

Kentsel Dizayn sloganı ve Collective ATM markası ile dağınık olan ATM kabinlerini bir araya toplamak amaçlı çoklu kabin üretimi sağlamaktayız.

Tarımda çiftçilere güneş enerjisi ile elektrik üretimi devlet destek programları ve hibeleri ile uzaman danışmanlarımızla hizmet vermekteyiz.