ÇOKLU ATM KABİN İMALATI


Tadilat Çözümleri
Yaygın hizmet ağımız, deneyimli ekiplerimiz ve üstün tecrübemiz ile anahtar teslim banka ve banka tadilatta Gür-Ada İnşaat kalitesi ile modernize ediliyor. Alanında tekniker kadromuzla bankaların projelendirilmesi ve anahtar teslim haline kadar tüm projeyi başarıyla yönetiyoruz.

Hızlı ve kısa sürede tadilat
Zaman içerisinde müşteri sayımız ve sektördeki genişliğimiz arttıkça, hizmet verdiğimiz bankaların ihtiyaçları da çoğaldı. Bu bağlamda, kusursuz müşteri memnuniyeti adına sunmuş olduğumuz tadilat hizmetlerimizi, zaman ve maliyet giderlerini azaltacak kısa süreli uygulamalar haline getiriyoruz.

Bunu gerçekleştirmek içinde, ihtiyaç duyulan tadilatları, herhangi bir farklı mekana taşınmaya gerek kalmadan haftasonu tamamlıyor, müşterilerimize her açıdan tatmin edici sonuçlar sunuyoruz. 

Banka İnşaat
Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz birçok inşaat projemizde ediğindiğimiz tecrübeler ışığında, bankacılık sektörüne, Türkiye'nin her noktasında şube inşaatı, kurulumu ve bakım hizmetleri sağlıyoruz. Planlanan zamanda teslimatımızı yapıyor, uzman ekibimiz ve satış sonrası desteğimizle başarılı çalışmamızı tamamlıyoruz.